0544 454 6990
PAZARTESİ - CUMA : 08.00 - 18.00
Hizmetlerimiz

Kalitenin ve güvenin tek adresi.

CNC Arızaları

CNC, Bilgisayarlı Sayısal denetim anlamına gelmektedir. CNC makine, mini bilgisayar veya makinenin kontrol birimi olarak işlev gören mikrobilgisayardan oluşur. CNC makinelerinin kullanım amacı insan gücünü minimuma indirerek maksimum üretim sağlamaktır. Bizde oluşan arızaları son derece etkili ve profesyonel bir şekilde müdahale ediyor ve sorunu çözüyoruz.

Elektrik Arızaları

elektrik arızalarına son derece etkili ve profesyonel bir şekilde müdahale ediyor ve sorunu çözüyoruz. Yaşanan sorunun tekrar ortaya çıkmaması ve sorun yaratmaması için bizler elimizden geldiğince kısa sürede onarım sağlıyoruz.

Mekanik Arızalar

Mekaniksel arızalarda,kuvvetlerin etkisi altındaki cisimlerin hareketli ve durağan hâllerinin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Yazılım,Web Tasarım

Modern,işlevsel,mobil uyumlu,yenilikçi,başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

Sunucu Kurulum

Yerel veri tabanlarını bir merkezde birleştirme ve bunların merkezi yönetimi büyük önem taşımaktadır. Bilişim altyapısında en önemli unsurlardan biri hiç kuşkusuz ki kesintisiz olarak çalışması gereken sistem odalarının kurulumudur.

Güvenlik Sistemleri Kurulum

Günümüzde güvenlik herkesin ortak kaygısı halindedir. Teknolojinin, insanlara kazandırdığı en önemli faydalardan biri güvenlik sistemleri olmuştur. Beklenmedik sorunlar yaşandığı zamanlarda, güvenlik sistemleri kullanıyor olmak kişileri büyük zararlardan kurtarır.